Lincoln Navigator

Karoseria

Nowy Lincoln Navigator ma, jak przystało na prawdziwego, amerykańskiego krążownika, potężną bryłę, przy której wszystkie inne SUVy wydają się być jedynie małymi crossoverami. Duży, chromowany grill, ogromne reflektory z przodu oraz połączone ze sobą lampy z tyłu dobitnie podkreślają jego pochodzenie.

Wnętrze

Nowoczesny system multimedialny, 20 głośników, pokładowe Wi-fi, opcja bezprzewodowego ładowania telefonu. To tylko nieliczne zalety wnętrza nowego Lincolna Navigatora. Jazda tym samochodem to czysta przyjemność.

Komfort

Moc

Trzy i pół lita pojemności silnika V6 wspomagane przez dwie turbiny produkuje 450 koni mechanicznych. To w połączeniu z 10-biegową skrzynią biegów daje pasażerom poczucie sprawnego i płynnego przemieszczania się.

Multimedia

Na masywnej desce rozdzielczej, obszytej skórą, rzucają się w oczy dwa duże ekrany multimedialnego systemu Sync 3, który to współpracuje z Android auto i Apple Car Play. Jeden z ekranów znajduje się tuż przed kierowcą i wyświetla najważniejsze dane dotyczące auta. Drugi natomiast umiejscowiony został na konsoli środkowej i może być sterowany za pomocą dotyku.